| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My podle toho receptu pečeme už 20 let, dřív klasická trouba a peklo se na Mikuláše, jako aby se rozležely.

Posledních 10 let já v horkovzdušné spíš kolem 10.12. Na vánoce měkké, že se daly i trochu jakoby ohnout, v mezidobí to nikdo nezkoumal.

No a jednou jsem prostě nestíhala vůbec a pekla jsem perníky 20.12. Hned po upečení je normálně ukousneš, ale neohneš. Dojela jsem k mámě 23. hodila je do sklepa a 24. dávala na misku ohýbací. Nikdo nic nepoznal ~t~

A z posledních vánoc mám ozkoušeno. Zdobila jsem perníčkama větvičky doma. Když jsem je navazovala, byly měkké. Visely a druhý den jsem jeden snědla, křupnul. Když jsem větve odstrojila, dala jsem perníky i s mašlema do sklepa, další den byly měkké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.