| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, podle naší zkušenosti naopak pejsek je-li dobře vychovaný vztah utužuje. Dokud jsme neměli psa, tak jsem měla problém manžela nezvyklého chodit denně na procházky, dostat na procházku. Od chvíle, co máme pejska, tak si zvykl na procházky chodit a teď, kdy já už dva měsíce sedím doma na zadku po operaci kolene, tak jsme oba natěšení na společné procházky. Na té procházce jsme spolu začali víc mluvit... za mě opravdu pejsek vztah oživí, ale musí být opravdu vychovaný a asi by k tomu měla mít pes nějakou tu inteligenci, - asi nejde dobře vychovat každý pes, i ta naše má rezervy, a to se dost snažíme.
Jenže na bytě je to fakt hodně složité. Člověka ani nenapadne, co vše se může pokazit a třeba když to teď vezmu podle sebe. Šest týdnů jsme nesměla chodit, takže vůbec netuším, kdo by se staral o psa na bytě. Tady jsem jen otevřela dveře z kolečkové židle a psa vyslala ven; na bytě by pes trpěl a musel čekat až přijde někdo domů z práce či školy...
Ale se psem by skutečně měli souhlasit všichni doma, protože štěňata jsou často likvidační četa - naše třeba oškubávala koberce z lemů na zdích při zemi; překousala nám kabely od internetu a televize... no a samozřejmě i něco stojí - jen granule jsou x stovková možná i tisícová investice měsíčně... a péči o pejska opravdu úplně sama nezastaneš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.