| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Miluji ovčáky.

Oni milují mne..

jsem pro ně hračka. Nemám na to, aby to pro mne byl pes a já pán (my páni) a nejsem dost důsledný cvičitel.
Ochočí si oni mne, ne já je, takže podobná plemena jsou pro mne tabu (i pro muže, má to podobně - nedostatek důslednosti), to je o malér.

Tak jsem pak chtěli gaučáka, ale trochu, aby to byl pes :-D, ne plyšák.

Docela jsme si s kníračem "naběhli", protože to je kombinace všeho.

Ten náš ano. Trochu nezvladatelný, trochu vzpurný, velmi, velmi, velmi kontaktní mazel, co neustále vyžaduje být na někom přilepený nebo v blízkosti, když si chceme hrát, tak je k neutahání, když chceme mít klid, tak čeká v pelechu- co bude, nebo nás láká k našemu spánku.

Velmi kontaktní, velmi učenlivý, neustále vyžadující být blízko, moc neňafe, chlupy nenechává (není trimován - náš se prostě nechává stříhat - to je taky starost, o tom žádná, tak 1 x za 2-2,5 měsíce).

Jinak koupeme tak 1 x do měsíce, no a denně musíme ven tak 2-3x, střídáme se, veterina jasné, stříhání jsem popsala.

Umí čůrat na dvorku (je to kluk), ale na větši potřebu opravdu potřebuje vycházku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.