| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinová, takže já bych si raději v Římě užívala vedro, než aby mi mozek šrotoval stylem:.... odložila jsem kvůli dovolené práci, doufám že to stihnu, raději půjdu hned v neděli do kanclu abych si udělala fóra a co když to nestihnu, bude to velký průšvih, no tak to abych tam byla v pondělí raději do noci, snad nenastanou žádné komplikace, ale co když kvůli tomu dostanu padáka, najdu si vůbec nějakou práci? Doufám, že manželovi hned po dovolený zaplatí tu zakázku, kdoví jestli vůbec doperu špinavý prádlo, tak pračka nějak blbne, ale teď po dovolený budeme vycuclí z peněz a asi bych měla víc šetřit, když mě nejspíš vyrazí z práce, z manželova platu asi hypotéku neutáhneme, no co, tak přestěhujeme do bytu.......DO PRDE::E, ŽE JSEM NA TU DOVOLENOU VUBEC JELA!!!!!!
I takto může vypadat přemýšlející dovolená, když má mozek slabší chvilku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.