| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Na Rodině sice furt čtu, co lidi všechno dělají s prvňáky, ale vlastní zkušenost je taková, že do pátý třídy jsem nějaké učení doma prakticky nemusela řešit. V pátý jsem zjistila, že nosí pětky z vlastivědy, protože ho to fakt nebavilo (nedivím se), do té doby jeho domácí příprava spočívala opravdu jen v psaní úkolů - když na ně nezapomněl nebo našel spolužáka, který věděl, co mají za úkol. V sedmičce to už bez učení nebo aspoň opakování si doma nejde. I když pravda, já mám hloupý dítě, co není studijní typ, ty chytrý to třeba mají jinak."

"I termín "učit se" berou různí lidé různě.
Když něco umím, neučím se to. Mohu nějakou znalost praxí prohlubovat, mohu trénovat, procvičovat. Když to neumím vůbec, musím se to nejdřív naučit. Takže za mne je učení činnost předcházející opakování/procvičování a nejsou to rozhodně synonyma."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.