| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Louisa Z., to co chceš po škole Ti zajistí většina menších škol.

Třeba moje děti dojížděli za město do vesnice....., protože jsem potřebovala malý počet dětí.....jak mi doporučili pracovnice PPP co navštívily školku a odpoledne tam na některé rodiče čekali, aby jim řekli, že třeba konkrétně mě: " uvažujte o velmi malém kolektivu, 30hlavá třída by ho semele, nejpozději v šesté třídě se to upraví a dozraje....."(měli 100% pravdu, ve velkém kolektivu se necítil dobře ještě ve třetí třídě, ale naštěstí jich bylo 13 kusů ve třídě, takže paráda, navíc má štěstí i na 8G- je jich 20, takže co vím od profesorů, dobře se jim tam učí, že jich je málo)

Ale tady na rodině to je poměrně zatracovaný druh vzdělávání.....malá škola.

Ale já si nemůžu stěžovat, 5let měl syn práci navíc z matiky, prvouky, později vlastivědy a příroďáku.....
úča to perfektně zvládala, byla skvělá......ve třídě měla syna s tím co uměl, holčinu co 3 roky četla a 3 děti s DYS všeho druhu......

procvičeno rozhodně měli, školu jsem suplovala jen jednou, učila jsem dítě procenta, ale ono to potřebovalo z vlastního zájmu umět a škola to nějak pořád neprobírala.....a u nás se větné spojení:! na to jsi malý! (nepoužíváme)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.