| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja teda realny zivot mam...konecne jsem do postele dostala dve deti a ty mi kolem 20 hodiny realne sdelily, ze maji Referat na tema Tischsitten 2016. Nic vic, nic min. Tak jsem se vydesila, proc 2016, pravidla chovani u stolu se snad s rokem 2016 nezmenily, no ale realne jsem sedla k PC a hledala podklady...a vysvetlovala a vysvetlovala. No a kdyz jsem myslela, ze je v 21.30 realne vyzenu spat, oznamilo mi me dite /ma u nas zu druhou noc kamosku/, ze potrebuje cosi do skoly s pospisem a vyplnit nejake veci a udelat nekajy quiz....no a ta druha taky....
a kdyz byly konecne v posteli, a ja chtela stahnout roletu /mame zabudovane ve zdi/ doslo mi, ze jsem za to rano nejak vzala a ted to proste nevylezlo....takze se asi bude muset rozebrat cela zed nas oknem...ale pozor...dite nema v pokoji okno, ale prosklene dvere pres celou zed...ma nahore malou terasu~8~
Takze me tady nekdo nebude rikat, ze nemam realny zivot. Dnes bych ho i rada vymenila za nejaky nerealny~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.