| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v PPP nevím proč být u vyšetření nemůžeš.....tam jsem si četla, ale jela jsem pak do Turnova, od té paní jsem čekala nějaké to cvičení a nápravu....
Tam jsem u vyšetření byla přítomna, hned mi vše vysvětlila proč co a jak se mu děje....cvičili jsme a něco se zlepšilo.

Podle popisu co jsi nadnesla bude mít dyslexii, dysortografii......

Vlastně škola vyplní papír, pak Ti zavolají z PPP termín, vezmete sešity dostavíte se tam.....
něco počítá, něco píše, něco jen kdysi kreslil....to první testování bylo hodně obsáhlé a né vše mi ukázali....to mi opravdu vadí.....ta rychlost, že vše bude ve zprávě.....
A pak tam půjdeš ty a připrav si věci typu, kdy se otočil, kdy se rozlezl, kdy začal sedět, kdy chodit, jak mluvil....a podobné věci, kdy se narodil, kolik měřil, kolik vážil a jak.....
Někdy se na tohle to s rodičema musí dostavit oba rodiče.....

Syn je taky ostýchavý,ale to všechno si oni právě poznamenají. Cizím ženským nad 40 vůbec nedůvěřuje dodneška....

A co čekat: papír do školy, pokud chytí úču i nějaké úlevy....a později třeba při přijímačkách na 8G, 15 minut času navíc. Co jsme využili. Docházíme dál....syn je dysgrafický a asi bude moci používat NB od příštího roku....na doporučení PPP.(ale to je u Vás ještě hodně daleko...pár let)

Co dva roky se chodí na kontrolu.

A jak píšeš, že je pozadu, on není pozadu, on to umí, možná líp než si myslíš- pravopis a psát, ale nestíhá to, protože mu to nejde....o písmenech musí moc přemýšlet, když začne psát ty slova....a někdo mu diktuje, nemá sílu a čas tam dopsat všechny ty háčky a čárky.....
I/Y- taky umí, kdyby měl doplňovat, věř mi, že má za 1, když tam to i/Y má v psaném textu napsat, tak už to prostě nedá.....
On se s tím musí naučit žít, pomáhat si jinak....a třeba já čas od času četla 6,7- třída sešity, když přišel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.