| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje sexualni vychova... nekdy v jedenacti mi matka podstrcila knihu "Devcatka na slovicko". Mela jsem ji uz davno prectenou, neb jsem ji uz drive objevila vzadu v knihovne spolecne s knihou, "Kdyz divka dospiva". Na tu druhou maminka zapomnela, dostala jsem ji az nekdy v 18 prave s tim, ze na ni zapomnela. Nepamatuji se, ze by me doma nejak sexualne vychovavali. Pred prvni menstruaci me maminka poucila, co a jak, ale spise technicky - kde mivame vlozky ap. Vse jsem ale uz znala asi od kamaradek a z knizek. O vzniku deti netusim, kdy jsem se dozvedela. Pamatuji si jen, ze ve trech letech jsem vedela, ze mimina jsou pred narozenim v brise a ze se narodi v porodnici. Proces porodu jsem neznala, myslela jsem si, ze je doktor vyoperuje, ale bylo mi jeste dlouho pote divne, ze mama ma na brise jen jednu jizvu po brisni operaci a ta jsem vedela, ze je od jine operace a pozdejsiho data. Dale mi bylo divne, jaktoze jsou deti i po tatinkovi, kdyz se rodi z mamy. Zrejme se to nejak stane pri polibku. Neptala jsem se. Ve treti tride uz jsem vse znala, ale netusim odkud. ~d~

Mimochodem ty knihy jsou fakt "poklady". Z te prvni jsem mela dlouho tezke sny z toho, ze ve staroveke Sparte hazeli novorozence ze skaly. Z "Kdyz divka dospiva" mi utkvelo, ze samotna masturbace me sice nijak zdravotne neohrozuje, ale nutkani k masturbaci je jistojiste od toho, ze spatne dodrzuju hygienu a intimni mista me pak svrbi. Premyslela jsem dokonce, jestli mam nedostatky v hygiene jenom ja, kdyz se myji uz jako velka holka sama nebo je cune i mama, ktera me myla jako malou, protoze masturbuju uz od batoleciho veku, co pamatuju. ~t~

Ctyrlety syn je uz od te doby, co jsem pred dvema roky cekala dceru, poucen, ze maminka od tatinka dostane do briska seminko, kde to se spoji s vajickem a z toho tam vyroste miminko. Kdyz miminko dostatecne vyroste, tak vyleze ven. Na detaily - jak se dostane seminko do briska a jak miminko vyleze ven se neptal. Zkusmo jsem se ho uz pred casem zeptala, jak si mysli, ze se miminko dostane ven a bez zavahani odpovedel, ze pupikem. Takze to jsme trochu dovysvetlili.

Nase radne poucene dite me ale uz asi pred rokem dostalo trochu do rozpaku, kdyz pred dedou a babickou nahlas proneslo: "Maminko, popros zase tatinka, at ti da do briska seminko, aby se nam narodila taky dvojcatka, jako ma Karolinka..." ~t~

Tak ja jdu poprosit manzela, mam nutkani. Asi jsem se spatne umyla... ~;)~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.