| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Molly, ty jsi vtipná....prý nudno~t~~t~~t~
Co já bych za to dala, aby mi bylo nudno. Tak v pondêlí jde Stelinka na zápis, viď?

Holky, jsem vám neřekla, že jak jsem hledala rodný list Lucky na zápis, tak jsem našla starý rodný list Lucky, kde je bio matka s rodným číslem. No ano, zadala jsem r.č.na net. ~7~ Vím toho o ní hooodně. Díky dluhům je v insolvenčních rejstříku a v něm se díky zaměstnæní umím orientovat. Vím kolik komu dluží. Vím kde bydlí, kde pracuje. Kolik bere, kolik má exekucí. Do dnes jsme měli informaci, že mæ Lucka dva starší sourozence v osvojení. Teď vím, že má min. 3, že jeden nevl.bratr bydlí s babičkou. Jelikož jsem se z insol. rejstříku dle informací dostala až na FB, kde má fotky, tak vím jak vypadá. Je to docela pohledná žena. Podoba jtam je na 100%. Manžel z toho nebyl nadšený, že hledám informace ~7~
Co byste dělali vy, kdybyste našly rodný list jako já? Já, alespoň vím, až bude Lucka hledat bio rodiče co je matka zač. Otec v r.l. není uveden.

A včera jsem měla sezení ohledně Lucky a astro horoskopu. Já to shrnu. Podle data narození, místa a času je Lucka inteligentní, trochu hérečka. Mæme s ní jednat jako s dospělou. Máme se jí ptát na její názory a diskutovat co je správné a co ne. Máme ji dævat na výběr možnosti, né zækazy, příkazy, aby se rozhodla sama, měla svüj názor. To, že nám vyhrožuje, že skočí z okna atd. má nějaký hlubší důvod. Ale to je už na psychologa. Měla by mít za něco zodpovědnost, aby se cítila doceněnà, v rodině důležitá, nepostradatelná. Hodně chválit, brát její názory za důležité. Stanovit pravidla, povinnosti, důslednost.
No bylo to zajímavé.
Přemýšlím o té zodpovědnosti. Návrh bylo pořídit jí zvířátko. Máme dva psy, dvě kočky a želvu. Si myslím, že to stačí. Nebo co by mohla mít?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.