| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale někdy se mi zdají takové sexuálni noční můry nejde tam o znásilnění nebo celkově o násilí, ale je to takové divné."

To mívám taky. Těžko se z toho probouzím, jakoby nemůžu mluvit, hýbat se ... po probuzení je mi z toho ještě nějakou dobu úzko. Spíš než o násilí tam jde o strach, třeba se snažím nevpustit někoho do vchodových dveří, přitom nemám šanci, je tam někdo o hodně silnější. Za nejdivnější považuju průvodní fyzický jev - šíleně mi ztvrdnou bradavky a ještě dlouho mě pak bolí. Tomu nerozumím ... sem si to pro sebe snažila nějak rozebrat, ale v těch snech není nic eroticky zajímavýho :-( . Tak nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.