| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Osobne se domnivam, ze s tim bojovat nelze, alespon ne zpusobem, ze se snazim prekonat povahove nastaveni a vystavuji dite takovym to "spolecenskym situacim". V tomto veku myslim, jeste neni schopna to rozumove zvladnout, muze ti odsouhlasit, ze se bude snazit, ale nejspise ji to nepujde a potrebovala by spise bezvyhradne prijeti bez domlouvani.

Mluvim z vlastni detske zkusenosti, kombinace nizkeho sebevedomi a introvertni povahy vedla k podobnym projevum jako u tve dcery. Moji rodice to ale nepochopili, nebo nechteli pochopit, nijak mi nepomahali, spise naopak. Stydlive chovani pokladali obcas za projev tvrdohlavosti. Na me strane to vedlo ke lhani rodicum, nektere situace jsem nezvladla, rodicum to nebylo mozne vysvětlit, tak bylo lhani jednodussi. Radu tedy nemam, ja sama jsem z toho vyrostla prakticky az v dospelosti. Ale dodnes mam diky povaze potize se small talkem, neumim ho a jeho nutnost ve mne vyvolava pocit nechuti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.