| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky kreditko, pomohla jsi moc, je to přesně to co potřebuji, akorát musím najít co sedí na moje auto.
Mně by také německá homologace uspokojila, já se jen chtěla vyhnout nějaký noname napodobenině z Číny, tak abych věděla co hledat či jak se to jmenuje a kdo to vyrábí.
Na tom bazoši už jsem to našla hned jak jsem četla tvůj příspěvek, ale znáš to, abych koupila ten bezpečný origoš, tak sháním info.

Jo amíci to maj na ty Jeepy, to bude asi stejný problém - já to potřebuju na Pajero. Tam je to totiž tak, že když teď děti porostly do sedačky do 36kg a musí se zapínat na pásy, tak ISOFIX je v tom autě daný tak, že sedačka sedí rovnou na té sponě, tak jaksi není kam ten pás zapnout. Fakt nechápu jaký sedačky ti Japonci teda používají. U těch sedaček co se pášou 5ti bodovým v sedačce to ještě vyřešit šlo, ale u této kategorie už ne.
A i když to dám bez Isofixu je ta spona už tak u té sedačky vražená pod ni, že mi to tam dítě prostě pohodlně nezapne (zapíná se tudíž do spony prostředního sedadla). Ale zase přece nebudu jezdit bez ISOFIXU.
Tak u jedné sedačky to ještě alespoň takto šlo, ale teď potřebuju dát tu stejnou i druhou a jsem v háji. Ta druhá sedne na obě druhé spony (svoji i středovou) a ani z jedné sedačky není kam zapnout pás.

Ale asi to tak ty teréňáky maj, musím se někde podívat jak je to řešený třeba v tom Jeepu. V Mitsubishi na mně hleděli jak puci, když jsme ji přijeli říct že se tam nedají dát dvě sedačky na Isofix, jaksi pak není kam zapnout pás. No ale řekli že řešení teda asi není.
Každopádně dík, aspoň už vím co hledám.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.