| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, promin, ale píšeš blbost...já o tom něco vím..pokud MÁŠ svoje bydlení, kde jsi přihlášená k trvalému pobytu a náklady na ten byt přesahujou určitý procento( každé město to má jinak) doplatek na byt dostaneš..,.V průseru jsou lidi jako já..my, co bydlíme v podnájmu..pokud bydlíš v PODNÁJMU,na příspěvek na bydlení nárok nemáš..a na hmotku? jo, to bylo super, než jsem si vystála tu dvouhodinovou frontu a poslouchala tam naše spoluobčany, kolik dostávají, byla jsem plná naděje...než mi paní vysvětlila, že mám smolíka, protože bydlím v podnájmu a tudíž, že platím přes osm táců za byt je moje blbost, mám si najít něco levnějšího..nabídli mi ubytovnu za 130 kč na osobu a den, v 18 km vzdáleném městě..když jsem to přepočítala na sebe a dvě děti plus doprava a špatná dostupnost škol pro ně( máme střídavku, takže školu změnit nelze), vyšel mě můj extra drahej podnájem nakonec ještě obstojně...no a životní minimum pro mě a moje dvě děti je něco kolem 7300, tak na co si stěžuju, když mám výdělek 9000.... a k tomu tři tisíce alimenty...to že do práce dojíždím a jedno z dětí do školy taky..nezájem..a to mám štěstí, že auto na sebe napsané nemám, asi by je nezajímalo, že se těch deset kiláků do práce těžko pěšky dostanu....máš auto, máš majetek, nejsi nuzná.... máš 12.000, platíš jen osm a půl, jsi happy....jo, já vím něco o tom, co to je, když si člověk nemůže dovolit marodit, protože by nezaplatil byt....ano, hlady bych asi neumřela..ale bez střechy nad hlavou by mi asi děti těžko sociálka nechala..jo, můžu si najít jinou práci, nic jinýho poslední tři roky nedělám..ale se školkovým dítětem holt na směny jaksi nelze..oni jsou i lidi, kteří nemají příbuzné..jako já..a tudíž nemají možnost hlídání..a mít děti dva týdny v měsíci a týden z toho je nevidět...nepředstavitelný pro mě
Přidala jsem to všechno, co jsem si přečetla k tobě...ikdyž u tebe jsem chtěla reagovat především na ten příspěvek na bydlení, tak se nezlob....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.