| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera byla asi ve 3. tř. nařčena z šikany. Vzhledem k tomu, že se chovala divně a ptala se mě, jestli jsem mluvila s babičkou toho kluka, tak jsem tomu nařčení uvěřila. Dceru jsem tenkrát poprvé a naposledy seřezala a nadávala jí. Pak jsem ji drapla, musela za ušetřené peníze koupit čokoládu a šly jsme se omluvit. (Zbitý chlapeček po návratu ze školy nemluvil, jen brečel, babičce nakecaly osmačky, že ho zmlátila dcera. Byla to jejich pomsta za to, že ho bránila před jejich kluky.) Dcera se tada začala omlouvat, kluk byl zalezlý. Když zjistil, že dcera dostala, vylezl a řekl, že to tak nebylo, že mu pomáhala. Nakonec dostala čokošku dcera, doma jsem se jí omlouvala. Překvapila mě její reakce. Ona mi totiž poděkovala za ten výprask. Prý aspoň ještě víc ví, že by se mi nelíbilo, kdyby někomu ubližovala a že je lepší, že jsem ji omylem potrestala, než kdyby to udělala a já jsem si nechala něco nakecat a nezakročila.
Doufám, že by se podobných akcí neúčastnila a ty dvě menší taktéž. Jinak bych byla opravdu důsledná v tom, aby nesly následky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.