| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dneska ti motivovaní často chodí na ty gymply - no tak takovou hovadinu může napsat fakt jen absolvent učnáku,člověk s minimálním společenským rozhledem a přehledem.

Na gympl chodí nejvíce dětí proto,že:
- je to univerzální škola a rodiče ani děti si nechtějí lámat hlavinky,co dítě baví, co by jednou chtělo dělat,tak proč problém neodsunout

- chodí na ně také proto,že mnhé chytré hlavičky si řeknou,přece nebude dojíždět na školu či dokonce platit intr,když gympl je hned za rohem

A mohu tebe a všechny takové podobné ubezpečit,že jsem právě napsala své osobní poznatky z chování příbuzných a blízkých známých,takže jsem si to nevycucala z prstu~j~.A ani nepřečetla jako nějakou kachnu na Novinkách.

A jinak,aby to nvypadalo,že lobuju za učnáky či průmky,to ne, je mi to zcela dvě, o to víc alespon vyniknou děti ctižádostivé,které už konkr.zájem o ten jaký obor mají, i např. lékaři apod.,ne zdaleka jenom technici, protože jak jssem psala,ten problém se odsune, v dnešních rodinách není zvykem spolu navzájem mnoho komunikovat,unavvuje to a tak ono stejně po těch 4 letech z gymplu vyjde stejné netáhlo,jaké to bylo i v devítce,takže nikoho ani moc neohrozí a bude se životem dále plácat jak ryba nasucho.A upozornuji,že toto nevztahuji ke všem absolventům gymplu,jak jsem psala,děti, které mají konkr.zájem a chtějí si jít za svým konkr.cílem po gymplu,tak jsou oproti těmto netáhlům ve velké výhodě.

Volba gymplu není tedy zdaleka jen o motivovaných dětech,ale o hloupých rodičích,a líných.Mnohdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.