| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak já jsem si gympl nemohla dovolit, respektive z hlediska IQ by to nebyl problém (ostatně na vybranou školu jsem šla bez přijímaček), ale moje úvaha byla následující: chci dělat X, vím, že nemám žádnou protekci ani politický body, pokud se nedostanu na vejšku, tak s gymplem bude problém, kdežto s odborně zaměřenou školou ne.

Takže jsem šla s rozmyslem na tu odbornou školu, a když to mám říct slušně, tak jsem tam čtyři roky (až na asi 2 předměty) dost intelektuálně strádala.

Na tom gymplu by to bylo určitě zajímavější a všestrannější. Takže kdybych se rozhodovala dneska a byla ve standardní situaci, tak by to byl jasnej gympl - ne kvůli nějaký prestiži (protože co je prestižního na vystudování gymplu, když ho má každej druhej), ale že by to tam bylo zajímavý a byla by tam větší šance, že narazím na chytrý lidi, se kterejma si budu mít co říct.

(A než někdo začne vyskakovat, tak ne, fakt si nemyslím, že mimo gymply se chytrý lidi nevyskytujou).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.