| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byli jste někdy na místě, kde jste cítili naprostý klid a mír nebo nějakou povzbuzující energii?
Prostě místo, kde jste byli vyrovnaní a šťastní, místo, které ve vás zanechalo nesmazatelnou stopu a na které vzpomínáte?
Nedávno jsem koukala na Prima Zoomu na nějaký pořad, kde to bylo zmiňováno, před chvílí jsem zkoukla prezentaci v mailu - "Neobvyklé kostely"...u některých (působily na mne spíš ty prosté, obyčejné) jsem měla touhu tam být...aspoň na chvilku.

Vím, že jsou tu samí racionální lidi ~;), ale zkouším - byli jste někde, kde jste zažili něco výjimečného (spíš teda pozitivně :-) výjimečného) - pocit - klid a mír.
Ráda bych jela někam na výlet...za něčím hezkým...nemyslím vizuálně hezkým, spíš vnitřně hezkým. Nemyslím konkrétně církevní stavby (i když jsem vložila pod Věřící maminky, lepší téma jsem nenašla) - ale cokoliv a kdekoliv.
Mám pocit, že je teď všude kolem mě spousta trápení, nemocí a nepohody...tak něco na "dobití" :-).

Sama mám ráda třeba kamennou kapličku v Nedošíně...takovou obyčejnou, v lese, u silného vodního pramenu...vydržela bych tam sedět celý den ~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.