| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žili jsme dva dospělí a dvě děti v 2+1 celý můj život. Moji rodiče trvali na obývacím pokoji. Takže ložnice se čtyřmi postelemi a obývák a minikuchyň. Psací stůl pro děti jeden v kuchyni. Soukromí neexistovalo, vlastní prostor neexistoval. Navíc namísto toho, abychom vyrostli se sourozencem k toleranci, tak jsme věčně bojovali o prostor. Takže teď když mám vlastní rodinu o stejném počtu lidí ve větším, trvám si na svém pokoji. Na úkor toho, že děti mají jeden společný. Výhledově, ať půjdou do puberty, tak to přeházíme, zatím to miluju, že si mám kam zalézt, kam položit svoje věci, mám svůj stůl (všichni máme svůj stůl). Děti mají pokoj největší, každé má svou polovinu, svůj stůl, velkou skříň. Opticky mají soukromí (z postelí na sebe nevidí). Nebo se rozdělí do jiných pokojů, který je zrovna volný. Přijde mi to i výchovné, že se učí spolupracovat, brát pohodlí toho druhého na vědomí při svém chování. Mít každý svůj pokoj, být svým absolutním pánem, tak si myslím, že pro ně bude těžší jednou s někým žít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.