| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K jednotlivým případům se schválně nevyjadřuji, protože nejsem žádná strana u soudu. Někdo něco tvrdí, ale já nemám v ruce žádné dokumenty (text stížnosti nebo žádosti na sociálku, záznamy sociálky, záznamy o průběhu komise a soudu, argumentace jednotlivých stran). Ty mohou dostat k nahlédnutí novináři, a mohou je okopírovat, přeložit, okomentovat. Vyjádření jednotlivých účastníků soudních procesů komentovat a posuzovat nechci.Ani v ČR, ani v Norsku. Například v případě toho těžce nemocného miminka jsem žádný dokument neviděla, i když se slibovalo zveřejnění aspoň některých podkladů.
Ty absurdní důvody se v médiích objevovaly. Naposledy jakýchsi padesát či šedesát důvodů, proč vám sociálka v Norsku odebere dítě ala: pomalu jí, je to známka incestu nebo matka je příliš malého vzrůstu.Někdy je dobré používat selský rozum, podle mého, ale ty neuvěřitelné poznámky v různých diskusích o nacistickém, komunistickém a tak dále Norsku mi lezou krkem. Norsko je normální demokratická země, která má i problémy jako každá jiná, ale může se je sama řešit. Druhá Severní Korea to není, což se dá dokázat objektivně a tvrdím to i subjektivně na základě svých pobytů a komunikace se známými v NO (ale ty objektivní důkazy by byly důležitější). A nevěřte, že by vám v jakékoliv oblasti Norska sociálka zabavila dítě za to, že mu dáte čokoládu v neděli nebo za to, že zpívá písničku o Ježíškovi, jak jsem kdesi četla.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.