| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, tak jsme dnes byli s dětmi u psycholožky. Míša stále stejný podprůměr. Doporučen pedagogický asistent na druhý stupeň. Lucka kromě grafomotoriky je v pohodě, takže do školy půjde. Měla tam opsat psacím písmem tři slova, tak to nedala, prý by to měl předškolák umět~a~. No budem pilovat drafomotoriku. Chválila ji oproti loňsku, že se zlepšila v chování, soustředění apod.,tak jsem ráda:-)
Jinak Lucce vypadla dvojka dole, takže nemá tři zuby~7~ Říkám jí bezubka~t~

Beremi, Míša mění školu, protože ta jeho je jen do prvního stupně, tedy do 5té třídy. Na druhý stupeň bude chodit do Ledče nad Sázavou, takže ho už nebudu muset vozit do Hněvkovic. V Ledči dělám, takže vyhodím obě děti a jedu do práce:-)
Lucka bude chodit do jiné budovy než míša. Jedna budova školy je první stupeň a druhá druhý stupeň. Míšova nová asistentka je sympatická, zatím. Uvidíme v září jak si sednou. Starou asistentku obrečím~n~. To byl nadčlověk. Prostě máma od rodiny a chovala se k Míšovi jak k synovi, no i lépe. Chci jí na konci roku něco koupit a tím ji poděkovat za 5 let co se Míšovi ve škole věnovala, ale vůbec netuším co by ji potěšilo, z čeho by měla radost~a~ Neporadíte?? Je jí 47 let. Je to obyč ženská. Něco jako já. Takový půl chlapa~t~ Nenapadá vás něco?

Molly, tak to, že nejsi na to stavěná~t~~t~~t~
Neboj oni tě děti naučí~y~~y~~y~ A až bude Stellinka velká slečna, tak zvedne z gauče i tatínka, aby kulovnicí odháněl nápadníky od bytovky~t~~t~~t~
Já se na září moc netěším, protože budou obě děti školou povinné, ale zase se tolik nenajezdím, tak na to se těším. To mě připomíná. Kde je ta chata u vás Molly???
Asi se teda pojede k vám co? Blízka to k vám bude mít blíž než do České Lípy k Beremi. Ale pro mě a Beremi to bude masakr k Frýdku Místku nebo kde to je~7~
Byl by to fajn sraz předškoláků~z~
Termím 9.7. je pevný termín? Já jen, jestli si ho mám dát do kalendáře:-)
Molly, Stellinka je nějaká akční se mi zdá. Lucka se zklidňuje a u vás je to naopak~t~~z~
Tak jste bez plínek? Super, Zoe je šikulka~g~
Tak budete mít koukám velké stěhování. Tchánovcům to naplánujte a hotovo. Ono je to nenapadne~a~
Řeším Lucku a spaní. Stále spí s námi~7~ No a Míša ve všední den také~8~
Zkouším stále, že má spát ve svém pokojíčku a Míša taky,ale bez úspěchu~n~
No snad s námi nebude spát až do puberty~8~ Míšovi bude v dubnu 12~7~, tak ten už v pubertě skoro je~7~

Blízko, už jste zdrávy? My se zatím nějak držíme. Kašel a rýmu nepočítám. Co v práci??? Já jsem v nové práci moc spokojená. Kolegyně hlavní účetní super kamarádka. Je úplně stejná jako já v myšlenkách. Mluvíme stejně, máme stejné názory apod., takže se dost nasmějeme, když chceme říci ve stejný čas stejnou věc~t~. Máme nového kolegu skladníka a ten je taky pohodový, takže kolektiv 3 super lidi, kteří drží pospolu proti vedení~t~

Tak jdu hledat nějaké úkoly na grafomotoriku. Mějte se, pa pa pa



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.