| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Del, to co píšeš zní rozumně, o klavíru i sportu. Možná to tak je a pro malou je to dobré, možná ale mám pravdu i já, že by jí pomohlo ubrat (ten posilující sport zařadit do volnočasových aktivit, víkendů v jiné volnější formě nebo do prázdnin a klavír (nevím, jako ho u Maargit pojímají) vzít opravdu s učitelkou a ve formě: "klavír je zábava a odpočinek, vše na pohodu".

Přiznám, že Maargit tolik nečtu a nevím třea vůbec, co řešili kolem ang a jak mají pojmutý ten klavír atd. (což jsem ve svých příspěvcích psala, nač reaguji) ale např. od ní vím, že po prvňačce chtěla, aby si úkoly dělala sama - což mi osobně skoro vyrazilo dech. Protože podle mne tohle některé děti zvládnou a některé na to "nemají" (a záleží samozřejmě také na těch úkolech a kolik je na děti kapacity a kdy je mohou dělat-něco jiného rodič na volné noze nebo babička, jenž umožní dítěti udělat úkoly ve pro něj ideální čas např. brzy odpoledne, něco jiného rodič vyzvedávající dítě v družině v 17.30..).
Tj. maminka, která na prvňáčka tlačí, že by si úkoly měl psát sám, té se mi nechce příliš věřit, že i jinde nemá podobný špatný odhad a své dítě nepřetěžuje.

Školu vypichuji, protože tu zvládnout musí, vše ostatní může vyřadit. Proto já kladu důraz na školu.. další aktivit lze přibrat později. Školou zatížená je a bude tj. cokoli dalšího co již jakkoli zatěžuje (a jsi si jistá, že ten klavír, sport atd. ji jen přináší pozitiva a vůbec ji to netěžuje - já právě ne) přidat později. Zatím nechat třeba ve velmi volné formě.

Pro mé děti také vidím přínosy v skautu, dalším sport event. šachy apod... ale vše má svůj čas. Tohle jim přidáme později, ne už jako prvňáčkům. Teď hrají šachy doma s tátou a kromě sportu co teď mají sportují volně (víkendy fotbálek, házení s míčem s rodiči apod.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.