| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznámá jak už jsem psala, mám 4 školáky tak si můžeš představit co stojí času s nimi udělat úkoly, probrat co se ve škole stalo, z čeho se píšou písemky, co je potřeba zopakovat, z čeho vyzkoušet, jaký projekt mají připravit, pomoci jim to najít na internetu apod. A to mám děti hodně samostatné.
S prostředním tak dvě hodiny denně dělám logopedii, rhb, speciální cvičení na dys, opakuji s ním učivo.
Momentálně se s nejstarší učim na přijimací zkoušky na 6 leté gymnázium, dám jí k řešení vzorové testy, pak to s ní ale musim projít, najít chyby, vysvětlit.
Nejstarší syn postoupil do okresního (nebo krajského? :-) ) kola biologické olympiády a chce abych ho pravidelně zkoušet z materiálů co se má naučit.
Nejstarší píše krásné povídky a ty jí přepisuji, syn také píše pohádkovou knížku, kterou mu pomáhám přepisovat, protože píšu rychle všemi 10 prsty.
Nejstarší baví historie - chodim s ní na výstavy, dva kluky baví biologie a bezobratlý, čtvrtá zase strašně ráda něco vyrábí a tvoří ............

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.