| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrešte 70m2 za barákem a před barákem 50m2. Jelikož jsme šli z paneláku, kde jsem celé roky slintala nad zahrádkami v rodinných domech, které byly okolo našeho paneláku, tak jsem si moc přála velkou zahrádku... Jenže to jsem ještě nevěděla, že jaký jsem blázen ~f~~:-D, že vše musí být tip ťop a dokud není, tak si opravdu nedokážu s kafíčkem sednout + jaro až podzim ob týden pečuji o zahradu a dům jedné staré paní (kamarádce) v sousedství, takže i takhle mám té práce se zahradou dost a dost. Ale mám z toho našeho pěstování opravdu radost - aneb jeden známý nám to tu chválí, že ty naše pozemečky jsou jako japonská zahrada - vše krásně tip ťop upravené, žádný plevel; všemožné bylinky a vše vytříděné... to mě opravdu dokáže potěšit :-) Vloni se mě tu ptala kolemjdoucí, jestli trávníky máme pokládané kobercově a nechtěla uvěřit, že ne, že trávníky jsou ze semen... prý nádhera - njn musím pochválit mimo jiné i vřetenovou sekačku - seká opravdu překrásně - sousedé, co mají elektrické sekačky, tak mají trávu jako pokousanou, požvýkanou - my nádherně zastříhlou ~R^
Ale letos bych zatím nad trávou brečela. Vloni jsem měla vleklé problémy s kolenem, v listopadu operaci; manžel fungoval za dva... takže jsem na podzim už nedotáhla podzimní hnojení a trávníky to odskákaly děsivě. Navíc jak jsem 2 měsíce nemohla po operaci šlápnout na nohu, tak jsem psa venčila z 90% opravdu jen na naší zahrádce a trávník teď vypadá strašně. Už jsem ho celý minulý týden vyhrabala, nasypala jsem hnojivo s přísadou proti mechu, ale pořád je to k pláči ~7~ Uklidňuji se tím, že stejně budeme s oběma svahy hýbat a bude se stěhovat magnólie, tis, rybízy, malina, kanadská borůvka, kamčatská borůvka, všechny bylinky, cibulky od tulipánů... půjdou jinam, případně se posunou kvůli mezischodu ve svahu... no takže stejně tráva možná zařve na tolik, že pokud se nezregeneruje, tak ji podsadíme... Už vím, že UNI oseva mají speciální trávu na jižní strany, která snáší líp sluníčko... tak případně trávník předěláme. :-)
To mi připomíná, že bych měla jít zasadit semínka rajčat - manžel už se třepe na stavění fóliovníku a nevím nevím, co tam bude sadit, jestli se k tomu nedokopu ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.