| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, nejsme sice vysloveně věřící, ale synovi jsem to vysvětlovala tak, že někteří lidé umřou, i když nejsou staří, protože prostě byli třeba nějak hodně nemocní, nebo se jim stala nějaká nehoda a nešli zachránit...nikdy jsme to nedávali do souvislosti s tím, jestli někdo byl hodný, nebo zlý...navíc syn už někdy v 5 letech prostě sám od sebe přišel s otázkou, jestli až umře, tak jestli se pak zase narodí k nám, do naší rodiny, jestli se zase setkáme... Nikdy jsem o tom s ním nemluvila, i když sama v další životy věřím, je mi blízký např. buddhismus...ale vyloženě žádné náboženství nevyznávám, prostě to mám jen tak, že smrtí to nekončí... Aktuálně jsme řešili taky situaci v rodině - dědeček dostal na Silvestra infarkt a bohužel ho dlouho oživovali...přežil, fyzicky je celkem ok, ale mozek je trvale poškozený a zatím vůbec nekomunikuje apod...takže syn ví, že dědeček je moc nemocný, že mu bohužel ten mozek nefunguje tak, jak by měl a nevíme, jestli se uzdraví nebo ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.