| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě "chytil" revizor dvakrát v Olomouci. Jednou jsem jela z nádraží, v rukách tašku a kufr. Zrovna se spustila průtrž, že jsem byla mokrá fakt durch. Doběhla jsem v tom lijáku do trmvaje, sedla, položila tašky, vydechla a došlo mi, že si mám cvaknout. Šla jsem si teda označit jízdenku. Bohužel to už nešlo. Revizor byl neoblomný a sprostý. Lidi ho za mě ukecávali, prosili, já jsem ho prosila, že nejsem místní, že u nás MHD nemáme, že jsem po tom běhu jen zapomněla. Nedal se ukecat. Pokuta 1000,- na místě nebo 1500,- složenkou.
Podruhé jsem přijela s kámošem na okraj Olomouce autem, vyložil mě na úplně první zastávce. Samozřejmě tam nebyl automat, ale já jsem měla jízdenku asi 4 měsíce starou. Vlezla jsem s kočárem zadními dveřmi (určenými pro kočárky), označila jízdenku a v klidu jela. Po pár zastávkách přišel revizor. Předložila jsem jízdenku. Od mé minulé návštěvy Olomouce došlo ke zvýšení jízdného o 1Kč, takže mi napařil pokutu 1000,- na místě nebo 1500,- složenkou. Na moje vysvětlení reagoval odpovědí, že jsem se měla jít zeptat řidiče, jestli nezdražili. Tak jsem se ho zeptala, co jsem měla udělat s kočárem. Prý nic, nechat ho úplně v zadu a jít přes celou takovou tu delší tramvaj k řidiči. Opět byl těžce arogantní až sprostý.~4~ S lístkem a jízdenkou jsem šla do jejich kanceláře. Tam mi to teda zrušili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.