| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brzo půjdu podat synovo daňové přiznání a už se skoro těším, jak se naseru. Bude to pro ně oříšek, protože má trvalý pobyt a místo podnikání v ČR, ale žije dlouhodobě v Čině a pracuje tam jako OSVČ pro českou firmu, která tam ale taky dlouhodobě sídlí.

Naposledy jsem tam ječela asi před třemi lety, když manžel nesl svoje přiznání a měl potvrzení že syn zahájil studium VŠ asi v půlce srpna, mladá úřednice manželovi sdělila úžasnou novinku, že to je špatně, že škola začíná 1, září a ona to ví, protože chodí do školy.

Dále chtěla potvrzení že na kluky si neuplatňuje úlevu ex, se kterým jsem v tu dobu byla asi 10 let rozvedená a nikdy nikdo potvrzení nechtěl.

Fakt jsme se namíchla, naštvaným škrabopisem sepsala čestné prohl, že si kluky ex neuplatňuje a pak ji hodila na stůl to potvrzení ze školy, podepsané a orazítkované že studentem se stal v srpnu. Po mém desetiminutovém monologu, kdy jsem ji nepustila ke slovu, to přijala a vše prošlo v klidu.

Ale vítězem je čínská ambasáda a její požadavky pro vízum. Potvrzení mého šéfa, že souhlasí že si beru dovolenou. Potvrzení kolik mám na účtu. Kopii pracovní smlouvy. Rozpis co který den budeme v Číně dělat dopoledne i odpoledne atd, celkem 13 různých lejster, letěli jsme dva, takže 26 lejster.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.