| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, tak já sundala vánoční obrázky z oken během týdne. Tři okna ještě musím umýt, dcera je před vánocemi postříkala umělým sněhem. Já bych i ta okna umyla ( minulý víkend bylo hezky), ale držela mě nějaká viroza ( celkem tři týdny), tak nechci moc riskovat.

Uklízím tak nějak průběžně, teď se mi to teda nahrnulo. Děti pomáhají, ale držkují u toho a pořád je musím hlídat. navíc na něco prostě ještě nestačí. Během týdne jsem zlikvidovala i výzdobu v květináči u vchodu do baráku, včera jsem nakoupila petrklíče, tak už vysadím živé kytičky. Dneska nvíc budu péct první vzorek mazance - tvarohový, odpoledne nám přijede jedna návštěva a druhá přijede zítra, tak abych pro ně něco měla. Oseníčko jsem taky zasela včera. Větší úklid spáchám asi až víceméně na velikonoce, děti odjedou, ale já mám ještě nějaké jiné povinnosti, volno budu mít vlastně jen v pátek a v sobotu.

Upřímně, nejsem zastáncem úklidu "na povel" - tj. blíží se Velikonoce, MUSÍ se umýt okna. Snažím se mít ve věcech pořádek, uklízet průběžně, občas uklidit hloubkově.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.