| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nezávidím, řeším taky únavu, takovou tu od probuzení do večera, děsně pomalé pracovní tempo, jedna půlhodinova schůzka s klientem me od rovna na další hodinu, ke cvičeni jsem se nedokopala uz pul roku, nejdou mi od ruky ani věci co me dřív bavily (zařizování bytu, pěstování kytek, pečení moučníků, sbírání pohledů, focení). nicméně neberu ani AD ani antiko, takže léky to u me nebude, dle krevního obrazu jsem "stabilně" (tj od mladí) chudokrevna. Občas beru železo, spis ale ne, sem tam vitamin. Cítím se tak cca od léta. Myslím ze jsem poslední asi 3 roky trochu "přetáhla strunu" (moc akcí najednou - studium při druhé mateřské, chlap pracovně pul roku pryč, stěhování za nim s dětmi přes pul zeměkoule, pak tam adaptace s dětmi na klima, jazyk, školu, celkově dost jiné žití, hodne létání (bojím), návrat zase stylem pul roku s dětmi sama, stěhování bytu, adaptace zpátky - škola deti, do toho stavba domu, hypotéka, nova práce moje i muže, ja v uplne novém oboru s hodne emocemi, nutne osamostatneni deti (ve skole jednu chvili meli pocit ze asi nemaji rodice), kolaudace, stěhování, krize v me i muzove praci, ktera trva od podzima, potize obou deti ve skole, dojizdeni...a citim se jak zpomalenej film, pořad se nemůžu nastartovat na původní úroveň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.