| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zapomněla jsi dodat:
- já s tím dělat nic nebudu
- já se naučím žít se strachem z tetorismu
- já budu podporovat příchod nových a nových migrantů a zvyšovat tím riziko infiltrace bojovníků IS
- já se budu bát coby žena vycházet sama z domova
- já se budu coby muž bát nechat svoji ženu samotnou venku, svoje děti do a ze školy
atd. atd.

Tím, že napíšeme někde na Facebooku nebo na náměstí s kytkou v ruce že jsme Brusel, tak tím fakt nic nevyřešíme. Evropští pohlaváři se zase hluboce znechutí, zhrozí, vyhlásí 4. stupeň bezpečnostního rizika a pak budou dál řešit rozdělování ekonomických migrantů spolu s členy IS po Evropě. Jsme svědky začátku konce evropské civilizace a neděláme s tím nic. Ovšem budeme moci hrdě říct, že jsme byli u toho. Kdo nevidí, že Evropa přestává být tím bezpečným místem na světě, tak je buď magor, nebo slepý. Ale ano, humanisti si musí něčím omluvit ten neomluvitelný příliv imigrantů. Odedávna si každá kultura, každý národ bránil to svoje. Jen my pod závojem humanity se necháváme likvidovat. Islám je rozpínavé a agresivní náboženství a je potřeba ho v Evropě postavit mimo zákon.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.