| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Doplhin, já mám vynikající zkušenost s přípravkem, který obsahuje silikonový olej.
Nejsou tam žádné jedy, ten olej udusí vši i hnidy. A dokonce jsem hnidy ani pořádně nevyčesávala.
Syn měl vši zatím dvakrát a vždy to stoprocentně zabralo. A to měl poprvé vší respektive hnid snad miliony. Byl na táboře v létě na 12 dní, pak za dva dny jel na týden k babičce, tam jsme ho pak vyzvedli a jeli na dovču do Francie (stanování v kempech). Tam jsem zjistila, že mu v hlavě leze veš a že to co jsem si myslela, že je písek a smítka ve vlasech, jsou hnidy. Já jsem to do té doby neviděla. Tam přes net v mobilu zjistila, že nejlepší jsou olejové přípravky a koupila v lékarně ve Francii šíleně drahý přípravek, 1 balení. A to jsem použila na něj a mě, ale 1 lahvička nestačila, chtělo to dvě. Takže jsme pak ještě podobný přípravek koupila doma a dokončili jsme odvšivovací kůru s dostatkem oleje pro všechny...:)
Přípravek co jsem koupila u nás se jmenuje Pedikul Hermal, je to čistý silikonový olej, mají to v lékárnách. Kup si ale zvlášt nějaký kovový všiváček.

http://www.rodina.cz/nazor12811685.htm


Jinak je to celkem drahé, stojí to tak 250 Kč. A určitě si kup na začátke aspoň dvě balení, když má dlouhé vlasy.
A použij toho určitě více než píšou na obalu. Prostě, aby měla zaolejovaný, fakt mastný všechny vlasy. Pak to přikrej igelitem (třeba roztrhlou igelitkou) a zabal hlavu do osušky. Pak nech princeznu třeba sedět polonahou ve vaně, bude trochu téci olej. Pritom si může třeba číst...:) Určitě to nech i delší dobu než píšou, já nechala tak asi 20 - 30 minut, klidne i 40 min. Pak se to má zopakovat po nějaké době, ted nevím přesně po jaké, je to tam napsané, asi tak po týdnu. Tak určitě znovu zopakovat, protože je možné, že třeba i 1-2 hnidy se neudusili a pak by to měla znovu. A zase to nech pro jistotu dele a poradne promastit. A po umytí vyčesat všiváčkem, ale jak jsem psala, já to jen tak projela, protože jsem na tom černém všiváčku stejně prd viděla....:). Prostě se spíš všechno fakt udusilo.
Vyjde to tedy celkem draho, na ty dlouhé vlasy.

Já jsem ted už nakoupila přes net velký balení čistého silikonového oleje a použila jsem na vši ve 2.případě to. Protože to vyjde mnohem mnohem levněji než
to samé ale zabalené a pojmenované Pedicul hermal. Pozor ale, aby to nemělo nějaká aditiva, pokud bys to kupovala, jen aby to byl čistý olej.

Toto určitě, určitě pomůže. ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.