| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znám takovou rodinu, že se stravují velice zdravě. Všechno si vypěstují na zahradě, maso jedí minimálně. Paní peče i domácí pečivo. Mouku si mele sama. Je pravda, že jsou zdravější, ale to je dle mě hodně přehnaný přístup. Nevím, ale paní připadá taková bez jiskry, usmívá se, je milá, ale nikdy jsem ji neslyšela se pořádně zasmát, ale třeba je to povahou a strava s tím nemá co do činění. Děti má normální a docela živé. Od mala jí děti takto zdravě a normální jídlo typu znojemská omáčka, kuře na paprice apod. jim nechutná. Prostě, jak se naučíme v dětství jíst, tak ty chutě nám přijdou nejbližší. Jen si nejsem jistá, zda takové děti nejsou trochu vyčleněné ze společnosti. Nechodí s ostatními dětmi na oběd nebo jen tak na zmrzku. Neznají cukrovou vatu, bonbóny a dalších tisíc nezdravých dobrot. Takže za mě, zdravě určitě vařit a jíst, ale všeho s mírou. Nezhroutím se, když si jednou za čas opečeme buřta na ohni, když si děti dají lízátko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.