| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velikonoční koledování jsem vždy nesnášela, koledníkům jsme i dříve otevírali sporadicky, vždy se mi nelíbilo, proč mám někomu dávat vejce/čokoládu za to, že mě zmlátí.
Teď bydlím v okresním městě, koledníci tu chodí sporadicky.
Před třemi lety začal chodit syn s kamarády a když jsem viděla, jaký je to pro ně zážitek, přehodnotila jsem pohled na tuto tradici. Oni tedy šlupou jen na výslovné vyžádání, jinak jen říkají koledu. Samozřejmě jim spousta lidí neotevře, někdo jim zabouchne dveře před nosem, ale i tak přinesou spoustu pochutin, vajíčka z jeho koledy skoro nezvládáme sníst. Oni jsou vždy nadšení, dost to prožívají, s ostatními koledníky si vyměňují info o tom, kde toho dávají hodně a kde naopak neotvírají. Už zjistili, že čtvrti rod. domků jsou lepší než sídliště.
když vidím, jak je to baví a jaký je to pro ně zážitek, nemám srdce cizím dětem neotvírat - a nepotěšit je také.
Ožralým chlapům bych tedy neotevřela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.