| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak k nám nepřišel koledovat nikdo - ne že by mi to vadilo, ale čekala jsem, že přijdou za dcerou alespoň nějakcí spolužáci. Běžně tu běhá s klukama venku a má určitě víc kamarádů kluků než holek, většina bydlí v okruhu cca 300m a stejně nic, ani živáček. Občas jsem vykukovala z okna a neviděla jsem žádnou partičku koledníků, jen rodinky na procházkách s kočárama a tak.
Holka to teda neřeší, vyspala se dorůžova do desíti, taťka nás symbolicky pocákal až kolem poledne, jak se sám vyspal a máme na rok vystaráno. Syn má necelých pět let a nekoledoval ani doma, překvapilo mě, že se ve školce neučili ani "Hody hody doprovody..." nebo něco podobného... hleděl na mě překvapeně, za co že dostal zajíčka. Vyplaskat ani postříkat nás nechtěl, karabáče (pletené pomlázky) nevedem, nepleteme, nekupujeme.
Vlastně jediný symbol je u nás upečený ( a už i snězený) beránek :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.