| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nekoupila jsem k tomu vůbec nic. Všechno bylo u toho. Ten z Lidlu bych řekla že je totožný s karcherem, alespoň podle obrázku. Jediný rozdíl co jsem zaznamenala je že Karcher má v příslušenství speciální přípravek na okna, ale ten bych stejně nepotřebovala a leitheif má teleskopickou tyč, ale tu nevím jestli bych využila, protože vysavač sám o sobě něco váží (je v něm vlastně motorek nebo nevím jak to přesně napsat) a když bych připočetla tu tyč... no nevím jestli by se mi s tím na tyči dobře pracovalo. U lidlackého jsem měla krom vysavače rozprašovač s rozmývákem a k tomu ještě jeden náhradní rozmývák a nabíječku - nic jinýho vlastně ani nepotřebuješ krom nějakého přípravku na okna co dáš do rozprašovače a ještě je dobré mít suchý hadřík - může se ti stát, že dole u okna ti zbyde malinko vody (ale fakt jen pár kapek) tak abys to setřela. Jinak opravdu nepotřebuješ nic. Mě poprvé vyděsilo když jsem četla v návodu že vysavač vydrží pracovat 20 minut - přišlo mi to málo, ale ono jedno sklo na okně děláš pár vteřin, tudíž nám 1 nabití dá na celý patrový barák a ještě zbyde. Mamka si ho půjčila do bytovky a tam umyla okna ve 3 + 1 a celý zasklený balkón.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.