| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přidávám se! Jsi odvaha, že jsi sem dokázala dát takové téma, donedávna bych řekla, že většina tady považuje za super nápad jíst dokud se neprojí do obezity s odkazy na krásu duše a teprve pak řešit. Teď ale musím názor poupravit. Jak je vidět, je nás dost, které chceme těmto koncům předcházet.
Já jsem se vždycky pyšnila skvělou postavou, ani mateřství mě nijak nepoznamenalo, ale teď díky kombinaci přestěhování (už nemůžu jet do práce na kole), sedavého zaměstnání a nedostatku času (práce na domě a nemožnost najít si čas na cvičení) a oblibu v sladkostech, se začínám zakulacovat a vůbec se mi to nelíbí. Nejlépe jsem se cítila, když jsem měla cca.62 kg na svých 171 cm. Teď nevím, kolik mám, raději na váhu nelezu, aby mě netrefilo, ale takových 5 kilo minimálně nahoře mám. To ještě není žádná hrůza, vím, ale JÁ SE NECÍTÍM DOBŘE. A je mi jedno, že podle tabulek jsem asi ještě v normálu, i když v horní hranici. Nejtěžší na tom všem je, se dokopat a začít! Vím, že mám metabolismus celkem rychlý, myslím, že ani žádná dieta nebude potřeba, jen se dokopat k nějakému pohybu, ach jo. Když ale přijdu z práce, mě se nic nechce. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.