| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak smíšený kolektivy jsou super, vadilo by mi mít odděleně klučičí a holčičí třídy, můžeš si říct, že je fajn, že ve škole máte učitele-muže, ale to je asi tak všecko.

Pokud ty muže nějak moc zvýhodníš na úkor žen a třeba změkčíš kritéria, tak se stane to samý co s kvótama na ženský v politice - zvýšíš šance, že Ti tam nalezou neschopové, kteří by se jinde nechytili, jen proto, že je tam někdo bude glorifikovat a upřednostňovat proti těm opravdu schopným.

Což by se mi zatraceně nelíbilo, upozaďovat dobrou učitelku kvůli kriplovi učiteli, kterej tu sesli dostal jen proto, že je chlap, stejně tak jako dobrýho šéfa kvůli krávě šéfový nebo političce, která je šéfová/politička jen kvůli naplnění nějaký kvóty.

A v neposlední řadě nevím jak Ty, ale já jsem měla dost "mužskejch vzorů" ve svým okolí, přišlo by mi velmi tristní, kdyby to měl zachraňovat učitel (kterej stejně odučí a odejde, tak jakejpak vzor chování)?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.