| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zetko,

z tebe teda padaj čím dál větší perly.

Budeš teda taky prosazovat, aby bylo více žen v politice a dostávaly víc peněz, protože není správný, když je někde výrazně víc lidí od jednoho pohlaví?

Přitom já taky kopu za smíšený kolektivy, ale to, že ženy (jako že automaticky) kultivujou politiku, je asi taková pravda, jako že muži (automaticky) kultivujou školství.

Máme v obou našich školách výborný i průměrný učitele i učitelky (debila teda zatím naštěstí žádnýho), a je mně úplně fuk, zda moje dítě učí ženská nebo chlap, když je to člověk na svým místě. Kdyby to šlo, tak bych byla pro odměňování podle toho, jak je kdo dobrej (což ale zrovna v tom školství nejde a navíc si myslím, že jsou tam ty síly dost vyrovnaný), takže pokud by ten chlap byl fakt lepší, tak by se to projevilo, a zároveň by se to projevilo, i kdyby byla lepší ta ženská.

Mám pocit, že různý kvóty a zvýhodnění vlastního pohlaví navrhujou neschopové, co nejsou schopni se toho bez nějaký berličky dopracovat (a myslím fakt zvýhodnění, nikoli odstranění diskriminace typu "tu přece nepovýšíme, je to ženská/chlapovi děti nesvěříme, protože je to chlap")

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.