| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~
Ani se neptej!!

Chtela jsem tam jet ve stredu ale ve stredu rano jsem zjistila, ze nemam v penezence EC kartu..
Tak jsem dopoledne stravila obtelefonovanim a objizdenim vsech obchodu, kde jsem nakupovala v sobotu, v pondeli a v utery.
Nikde nic.
Do banky, zablokovat ucet a objednat novou kartu - dalsi skoro hodina.

No a do Bruselu jsem vyjela dnes rano.

Na velvyslanectvi dorazila v 11:15h, maji verejne hodiny do 12:00h.
Pani moc mila, mela jsem s sebou tu fotku 5x5cm na tvrdym papire a s malo mistem nad hlavou ale pry "to nejak pujde, to zvladneme".
Zacala scanovat muj starej pas a fotku a najednou
"Uaa, je vypnutej proud"!!
Co se stalo:
V sousednim dome ve sklepe delali "pani mistri remelsnicti" plyn a u toho nejak zvladli vypnout proud - i pro sousedni budovu - to cesky velvyslanectvi.

Tak cekane, startujeme pocitace a sit a vono to nejak nefunguje...~q~ ~n~

Pani me nekolikrat poslala na prochazku, at tam jen tak nemusim cekat.
Takze mam nakoupen pres pul kila vybornych bruselskych pralinek (Firma Neuhaus, 6,60€/ 100g ~t~), prosly okoli ambasady a prolezlej kampus University co je hned vedle.
A mohla jsem si zatelefonovat do skolky a po znamych, aby mi nekdo vyzvedl dceru, protoze skolka zavira v 16:30h...

Pani taky neustale telefonovala s technikem v Praze, ten to mel pres internet spravit.
No nespravil...

Ve 13:30h prohlasil, ze se to musi cely uplne znova restartovat, trvani nejmin 40 minut.
Dalsi prochazka.
No a ve 14:30h sdelil po telefonu, ze asi jeste 2 hodiny ale neruci za to, ze to bude dnes fungovat ~t~~n~~n~~t~.

Tak jsem sedla do auta a jela tech 200km zase zpatky domu.~6~


Pojedu tam znova pristi tyden.

Uz se tesim ~8~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.