| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás je to tak, že já po práci cca ve 14:30 jedu z práce pro syna do školy (pracuju přes týden 6 hodin a jednou za 14 dní celý víkend od rána do večera), jezdíme MHD, dojedeme domů cca v 15:30, dáme si svačinu, koukneme na věci do školy, chvilku si odpočineme, něco spolu doma děláme, pořešíme, co je zrovna potřeba a kolem šesté večeříme....s manželem máme práci doma rozdělenou obvykle tak, že on z větší části nakupuje a vaří, já uklízím, starám se o prádlo a o všechno kolem synovy školy...samozřejmě, že si podle potřeby vzájemně pomáháme, jak to zrovna vyjde...volný čas mám vlastně každý večer, tak od půl deváté do té zhruba jedné v noci, kdy chodím spát~;) - to si dělám, co zrovna chci - jsem na netu, čtu si, koukám na TV, něco si tu tvořím apod... Kroužek má syn jen jeden jednou týdně a to probíhá tak, že ho vyzvednu ve škole, odvezu MHD na kroužek, tam na něj počkám (a to mám vlastně taky hodinu a půl volna, kdy si třeba v klidu projdu obchody poblíž, nebo se zašiju do knihovny, sednu si na kafe apod...) a pak jedeme domů...zbytek večera probíhá stejně jako jindy....Zatím mi to takhle vyhovuje, chodit cvičit nějak potřebu nemám, na kosmetiku a nehty jsem nikdy nechodila a nic moc mi to neříká, to už spíš možná časem zase začnu chodit na jógu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.