| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, nezapomínej, že jsi v Praze, když děcko není spokoejný v jedné škole, můžeš ho dát do jiné, tady? není jiná, je tak plná, že nebere a stejně je stejná,
zkusili jsme v našem městě školu, kam jsem chodila já, před 30 lety, nezměnila se, bohužel i ten přístup byl stejný
zkusili jsme jinou školu tady, doufám, že syn uteče na gympl, prootže druhý stupeň si tam neumí představit
čím větší město, tím lepší výběr školy, aspoň tady to platí

na vesnici musíš vzít za vděk tím, co máš, nebo dojíždět, což není snadný, není to daleko, ale nicc nejede

a při průměrným věku učitelů 50 let se novinky těžko prosazují, já sháním práci - na mých místech sedí učitelky důchodkyně, není je jak dostat pryč, mají smlouvu na dobu neurčitou, jedna z nich učí do roku 1973 - má hodně velký plat, prootže tabukově je prostě na nejlepším možným místě, možná má víc než ředitel školy, k tomu má důchod, proč by odcházela?

a tyto učitelky rozhodně nebudou studovat individuály ani diskutovat s děckama

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.