| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, ona jako důchodkyně je sice třeba úžasná, ale pokud bdueme takto uvažovat a dpchodci budou brát plat a ještě důchod, maldí opravdu nebudou mít za co uživit rodinu, odejdou ze školství, jako to nakonec můj muž už udělal a já udělám taky, a až tito důchodci odejdou za nějakých dalších 10 let, kdo bude učit? v Praze se dělají nábory na učiteský obory, tam už se to stalo, důchodci odešli a mladí do škol nejdou, nevidí ve škole jistotu

já už taky nemám trpělivost čekat, až odejdou důchodkyně, a i když budu čekat a zatím budu dělat něco jinýho, myslíš, že se třeba od administrativní práce může člověk vrátit k učení po 10 letech? i kdyby nešlo o peníze, co bude uměět? mpůže pak učit?

prostě si myslím, že k jistýmu věku patří do práce chodit a k jistýmu už ne, aby měěli volno zase ti další, kteří potřebují nejen zužitkovat, co se naučili, co do nich stát zaincestoval, ale taky aby uživili rodinu a mohli jejich děti studoavat, a taky aby si oni sami svou prací vydělali na svůj důchod

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.