| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, mám týdenní miminko (první) a potřebuju poradit. Kojím, mléka mám dost, takže miminko nestrádá, ale já už začínám šílet. V noci nemůžu spát v podprsence s kojícími vložkami, protože i po kojení mi mléko samovolně vytéká - takže jedině s plenkou v podprsence. Přes den je to velmi podobné, jen pokud potřebuju nutně mezi lidi, krátkodobě to s vložkami v podprsence zvládnu. Co je ale děs, je kojení. Když se "odbalím", tak než k prsu nainstaluju mimčo, které se samozřejmě vrtí, pokapu jeho nebo sebe nebo vše okolo. Když ho pak otočím k druhému prsu, tak má celý mokrý bok od toho prsu prvního, ze kterého prostě mléko vytéká pořád... několikrát denně chudáčka musím převlékat. Je na to nějaký fígl? Co dělám špatně? Ještě dodám, že malý nesnáší být zavinutý, hrozně se vzteká, takže nehrozí, abych ho aspoň přikryla plenkou - hned ji odstrká. Napadá mě jedině odsávat mléko, ale to uprostřed kojení nebude proveditelné. Poraďte mi, začínám být zoufalá :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.