| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

počítat výnosy bez nákladů,to je tedy o ničem, prý výnosnost 312tis. bez nákladů.~t~

Já bych do ničeho takového nešla,stačí,když se sama nad sebou zamyslím,jestli bychom my o něco takového měli zájem: a neměli teda. Protože noc za 1500,-/2os/noc bez jídla,no to je fakt nechutná pálka; a ještě jak je to se záv.úklidem? ten snad už musí být v ceně za ty prachy.
V této oblasti se v pohodě dá najít mnohem levnější ubytování,příjemnější a to dokonce ještě i třebas polopenzí.

Já osobně bych se tedy celý týden na mušovských jezerách sakra nudila, jezdíme do této oblasti téměř pravidelně na burčák,ale fakt stačí prodl.víkend.

Do kupování žádných apartmánů já bych nešla ani co by do investice a ani pro nás(at už zde nebo v jeseníkách či alpách) - nuda jezdit na stále stejné místo a navíc z "musu" ne? + se starat a uklízet další domácnost,takhle si fakt dovču nepředstavuju,ale my tedy máme rd s teráskou atak,asi jinak se na to budou dívat panelákoví,že.

No a cena přes 3 mega je nehorázná,to si radši kup byt na investici v brně či praze,budeš to mít obsazený furt a ne furt platit nějaké poplatky zlodějdské navíc komusi,že ti to tzv.budepronajímat. By mě zajímalo,jestli v té smlouvě taky mají represe na sebe,že když to nepronajmou,tak i přesto majitel dosstane peníze nebo alespon prostě něco, co je bude nutit kolem toho se starat,aby to fakt pronajali těm majitelům. A jestli tahle klauzule tam není, tak jde o značnou naivitu ze strany majitelů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.