| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě sem dám jedno zajímavé video, teda pro mne zajímavé je a možná by zajímalo i někoho jiného. Je tam poměrně dost informací o borelióze, o druzích, stádiích a hlavně o možném působení na ni.
Mluví tam maďarská doktorka (je to tedy poměrně zdlouhavý překlad), co se léčením chronických borelióz zabývá... vlastně i vysvětluje, kdy a za jakých okolností ještě ATB zabírají a kdy už ne.

Moje mamka na neléčenou boreliózu "předčasně zemřela", dlouho byla jakkoliv neléčená a považovaná za hypochondra a dle lékařů naprosto zdravá.
Proto mě všechno kolem boreliózy tolik zajímalo, zkoumala jsem všechny dostupné informace, hodně jsem jich dostala od známé revmatoložky, která se jí hodně zabývala, protože s pacienty s chronickou bor. přicházela denně do styku. Dokonce jeden čas byla i ona hodně "hysterická", a pokud se jí něco po kousnutí klíštětem nezdálo, opravdu přeléčila své děti ATB.

Vím, že to tu někteří popírají, ale ví se, že boreliózu přenáší i jiný bodavý hmyz, člověk nemusí mít konkrétně klíště, i když promořenost klíšťat v různých regionech je určitě dost alarmující.
Ale i přes to, že je klíště nakažené, organismus, který má imunitní systém v pořádku, onemocnět nemusí, neonemocní každý, koho kousne nakažený hmyz. Jinak by asi byla nakažena už všechna lesní a polní zvířata a možná už i všichni lidé :-).

Sestra se nakazila boreliózou před 20 lety v USA, bylo to prokázané i z krve, ne žádný subjektivní dohad. Od té doby byla stále unavená a se zvýšenou teplotou kolem 37,6. Před Vánoci jsem ji vzala po dlouhém přemlouvání ~:-D na "přeléčení" biorezonančním přístrojem BICOM, dostala to ode mne jako vánoční dárek, sama by nešla, na nějaké mimolékařské věci není :-).
Po čase, asi po dvou terapiích, mi volala, že jí teploty zmizely a s nimi i únava...říkala, že mi to musí říct :-). Placebo efekt těžko, protože sama říkala, že tomu nevěří. Úplně sama se pak objednala na "vyléčení" cysty, s kterou už byla objednaná na operaci ~:-D, to píšu jen proto, že to byl takový důkaz funkčnosti.

Třeba to někomu pomůže.
Nechci se s nikým ani dohadovat, ani nikoho o ničem přesvědčovat, píšu to jen pro informaci, co se událo a co lze, pokud člověk najde někoho, kdo to s biorezonancí opravdu umí a rozumí tomu. Protože vím i o takových, co s tím pracují a neumí.

Prostě pokud můj příspěvek přečtete, berte ho jen jako mou zkušenost a informaci. ~x~

A to video:
https://www.youtube.com/watch?v=EaC-u4of1Hs



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.