| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

není to jako u vás. Když to tak čtu, vám naprosto chybí vzájemná úcta, respekt k tomu druhému, k jeho potřebám, a navíc i komunikace. Tohle je u nás jiné. Jako ne že by mi něco ve vztahu nechybělo, ne že by se nevytratilo cosi, co bývalo....ale zase jako úplně ztracené to nevidím.

Třeba to, že on vaří, i když se mu to absolutně nehodí, čistě proto, že já to fakt nemusím...anebo když nevaří, tak neřeší, že neuvařím ani já a vezme si klidně zbytky nebo chleba s hořčicí...
Podporujeme mě a pomáhá mi tam, kde se cítím slabá nebo zranitelná...nebo třeba momentálně indisponovaná...Je toho hodně, co vnímám jako partnersky významné, i když to třeba není to, co by jako významné brala většina lidí....ale jak jsem psala, já fakt nejsem standardní a nemám standardní potřeby...když je ochoten s chopen mi pomáhat s jejich naplněním, je to partner, jakého potřebuju....i když má své mouchy a někdy bych ho nejradši zakousla...

Myslím si, že já mu v tomto směru poskytuju mnohem méně, ale on je zase tak hrozně nenáročný, že to evidentně nevadí.

Jo, žijeme víc vedle sebe, než přímo spolu, ale ještě jsem tu nečetla a ani v okolí neslyšela nic, za co bych chtěla vyměnit...jednotlivosti jo, to někdy závidím, ale jako celek fakt ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.