| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Emo, odpověděla jsi celkem obsáhle, tak že jen pár krátkých komentářů: rodina mne opravdu nutila - v zájmu dítěte !! pro mne nepřijatelné. Ty máš sice skandinávské známé a žiješ mezi nimi, já žila přímo v rodině. Mám těch známých taky dost na to, abych si mohla dovolit zevšeobecńovat. Ted nemyslím konkrétně Tvoje děti, ale x titulů nechrání od citové plochosti, to je přece o něčem úplně jiném. Tím, že jsem se negativně vyjádřila o "žití na hromádce v 16" jsi mne otaxovala jako nějakou maloměšt´ačku - ale vybrala sis z toho ten nesprávný údaj! Můj syn žije se slečnou na hromádce taky, ale od svých cca 25 let! Dost rozdíl oproti 16 rokům a o to v mém příspěvku šlo. Pokud jde o jejich zodpovědnost v tomto věku - jasně - s SU se mohou osamostatńovat, jak je libo. Je to o tom, že rodiče jsou v hlubokém klidu, protože vědí, že pubertální domácnost ~a~ stát hladem zhynout nenechá. Jinak si myslím, že jsme zhruba stejně staré, ale já do žádných jeslí nechodila a do školky až od 4 let - za cenu velkého uskromnění svých rodičů. Každý má holt jiné priority. My dvě se nikdy neshodneme, protože - a já to velmi chápu - za ta léta jsi totálně přejala jejich způsob uvažování a myšlení a vlastně ani nemůžeš jinak. P.S. jestli si myslíš, že můj popis skandinávských dětí/mládeže byl jejich urážkou, tak to se musím jen zasmát a znovu Ti nabídnout, aby - až budeš v Praze- ses k nám připojila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.