| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak v uvedené situaci bych asi odešla...ale zase já bych do kina s dítětem šla jen na něco, o čem bych si byla téměř jistá, že ho bude bavit a vydrží u toho....se synem jsme chodili a chodíme spíš do divadla, pro něj je to takové nějaké "přijatelnější", je tam přestávka, není to tak hlučné (je citlivější na hluk a ta multikina jsou fakt šílená)....v kině jsem s ním doteď nebyla - jako menší by tam celou dobu prostě nevydržel a taky doteď by bylo celkem obtížné najít něco, co by ho zaujalo natolik, aby tam vydržel...ty klasické kreslené filmy, co se obvykle pro děti dávají, ho nikdy moc nezajímaly - ať to bylo Cars, Doba ledová, Shrek, Letadla apod...u toho nevydržel ani doma, když to dávali v televizi, nebo jsme to měli na DVD půjčené...koukal chvíli a šel od toho....a vlastně ani teď jsem zatím neobjevila v programech něco, co by ho zaujalo....ale on má asi nějaký specifický vkus - nedávno s velkým zaujetím sledoval Četnické humoresky a dneska se mermomocí chtěl koukat na Noc na Karlštejně:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.