| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja sice nemam problem jako libik, ale dneska taky vysiluju.
Prisel mimi mail od jedne spolecnosti, ze pres ne mam zaplatit fakturu na VISA kartu do banky, ktera mi ji pred lety vystavila a kde to do ted zadne problemy nebyly. Takhle jsem to uz platila od ledna kazdy konec mesice. Potrebovala jsem k tomu bankovni digitalni identifikace, kterou mam na pocitaci a bezne par let pouzivam. Ovsem dneska pri logovani do te spolecnosti byla zmena: Misto vyberu bank ID a mobil Bank ID jenom mobil bankID z telefonu. A zacal celodenni Kocourkov. Do spolecnosti jsem se tim padem nalogovat nemohla. Nasla jsem jejich Website, kde meli jedine mailovou adresu (na kterou jeste dotedka od rana neodpovedeli) a tel.c., ktere opakovane slo k Lindab tovarne na roury. Volala jsem bance, ktere tu fakturu mam zaplatit. Po 50 min cekani na spojeni a tisknuti cislicek na ruzne funkce sem a tam jsem napsala mail, ze chci, aby se se mnou spojili. Odpovedeli, ze pres mail nic nevyrizujou, at zavolam. Po dalsi tri ctvrte hodine stejne procedury mi odpovedeli, ze mi nemuzou poslat fakturu rovnou, protoze mam (JA osobne!!!) smlouvu s tou spolecnosti. Tu smlouvu mi ale zaridila ona Banka, ja to driv platila jinak a jednodusejc. Takze jsem holce vysvetlila, ze kdyz mi jejich banka zaridi neco, co ja nechci, tak chci, aby mi to vypovedeli. To ale pry nemuzou, protoze to je na moje jmeno. Otazka, jak je ale mozne mi to na moje jmeno bez meho vedomi zaridit - odpoved, ze to ale neresime. No, ale ted to mam, tak to musim vypovedet. Vypovedet se to ale da jenom, kdyz se do te spolecnosti naloguju, coz nemuzu, aneb nemam mobilni BankID. No tak at si ho poridim. Na otazku, jak si ho mam poridit na obyc pocitac, kdyz na nej mam BankID a mobil BankId na nej poridit nejde. Tak at si koupim mobil.... To uz jsem jecela,proc si mam kupovat mobil, ktery nechci, na funkci, kterou nechci, a zaridit si mobil bank ID, ktere nechci, abych mohla vypovedet funkci, kterou nechci a nechtela jsem, kterou mi tahle banka zaridila, mi holka odpovedela, ze to ale jinak nejde a ze to musim a chtela mi to polozit. Cili ze jsem vybouchla a vynadala ji, ze vyzaduju tu fakturu takovym zposobem, jako pred Vanocema, protoze musi byt zaplacena behem tydne, a ze ihned potom vypovidam VISA kartu a vsechny ucty u jejich banky.

Jen malej problemek - ty ostatni banky to maj stejne a nijak si tim nepomuzu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.