| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím,

prosím o názory jak v této drobné peripetii každodeního života.

Dítě (10) třikrát požádáno, ať si uklidí své věci ze společného stolu, bez odezvy.
Jeho věci tedy uklizeny a schovány. Co dál?

1. Ráno mu je normálně dát, to že musím uklízet jeho věci, je přirozený důsledek mé nedůslednosti ~:-D (nejsem schopná dosáhnout toho, aby to udělal)

2. Ráno mu je dát, se sdělením, že mi opravdu vadí, že musím opakovaně uklízet jeho věci. Tato informace se po dítěti "sveze" a já příště budu opět naštvaná, že dělám uklízečku ~4~

3. Vydat mu je až po nějaké době nebo vykonání nějaké práce (je tohle přirozený důsledek nebo trest?)

Netřeba téma brát příliš vážně, jen jsem momentálně unavená ze stavu, kdy je cokoliv uděláno po několikerém upozornění a s předpubertálníma "ksichtama" a ještě je potřeba dohlídnout na to, aby uděláno bylo. Což mě kolikrát stojí víc sil, než udělat si sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.